Bioloģiskā zemnieku saimniecība "Vilkači"

Bioloģiski saimniekot – tas ir mūsu dzīvesveids un domāšanas veids. Mūsdienu sabiedrībā arvien aktuālāks kļūst ekoloģiskais – zaļais dzīvesveids.

Ekoloģiska domāšana ir saistīta gan ar rūpēm par apkārtējo vidi, gan bioloģisku produktu patēriņu, gan mūsu un bērnu veselību. Uzskatām, ka bioloģiskā pārtika ir veselīga uztura pamats. Aicinām par to aizdomāties arī Jūs.

Zemnieku saimniecība “Vilkači” dibināta 1992. gadā. Kopš 2016.gada ir bioloģiskā saimniecība, kas specializējusies bioloģiskās produkcijas ražošanā, pārstrādē un realizācijā.

Saimniecībā audzējam 3.79 ha cidoniju, 6,9 ha upeņu, 1,82 ha smiltsērkšķu, 1,28 ha bumbieru, pārējās platībās aug graudaugi, ilggadīgie zālāji, no kuriem tiek iegūtas arī zāļu tējas un dažādi kultūraugi.

Visa saimniecībā saražotā produkcija tiek realizēta ne tikai svaigā veidā, bet arī pārtop gardos bioloģiskos našķos.

Aktīvi piedalāmies dažādās izstādēs: ‘’ Balttour’’, ‘’Novada garšas pasākumos’’, tematiskajos Latgales plānošanas reģiona pasākumos, lai popularizētu veselīgu pārtiku un zaļo domāšanu.

Saimniecība uzņem arī tūristus ekskursijās, iepriekš piesakoties – nodrošinām saimniecības apskati, saražotās produkcijas degustāciju un iespējams noorganizēt dažādas meistarklases: augļu -ogu zefiru gatavošanā, vai ābolu siera siešanā utml.

No 2024.gada janvāra esam Biedrības „Latgales kulinārā mantojuma centrs” biedri, kas popularizē un saglabā Latgales kulināro mantojumu.

Saimniecībā tiek ražots:

cidoniju, rabarberu, ķirbju, zemeņu, priežu čiekuru sukādes;

priežu čiekuru, cidoniju, rabarberu, piparmētru, smiltsērkšķu, upeņu, zemeņu sīrupi;

ābolu, upeņu, cidoniju, ķirbju, smiltsērkšķu sulas;

nātru sāls un dažādu garšvielu maisījumi;

dažādu ogu rullīši - aveņu, upeņu, jāņogu, zemeņu, kazeņu, ābolu;

smiltsērkšķu, aroniju ogu pulveri;

Zāļu tējas: piparmētru, kumelīšu, liepziedu, raudenes, rasaskrēsliņu, nātru, upeņu lapu, aveņu lakstu, baltā un sarkanā āboliņa ziedu, ābeļu ziedu, pelašķu, priežu skuju tējas u.c.;

Svaigas ogas - upenes, smiltsērkšķi, avenes, zemenes, kazenes, zemeņavenes u.c.

Kontakti:

Rekvizīti:

z/s Vilkači
Jurisdiskā adrese:
“Cepernieki”, Stabulnieku pag., Preiļu nov., LV-5333
Reģistrācijas numurs:
47701003500
PVN numurs:
LV47701003500 
Bankas konts
LV56UNLA0050003067468 (SEB Banka)

 

Jūsu grozs

aizvērt

Sign in

aizvērt

Scroll To Top